Trener Vladica Petrović
Nationality
srb Србија
Current Team
FK Budućnost (D)
Past Teams
FK Budućnost (D)
Birthday
23 децембра, 1970
Age
50
Лиценца за тренера: UEFA Pro Licence

TRENIRAO KLUBOVE U SRBIJI

NOVI PAZAR 18/19 (Apr 12, 2019) 18/19 (Jun 21, 2019) 
NOVI PAZAR 18/19 (Feb 7, 2019)  18/19 (Jun 21, 2019) 
NOVI PAZAR 17/18 (Apr 25, 2018) 18/19 (Feb 7, 2019) 
METALAC 14/15 (Jul 1, 2014)  15/16 (Sep 30, 2015)
MLADOST LUČANI 13/14 (Sep 14, 2013)  12/13 (Jun 30, 2014)
METALAC 12/13 (Sep 14, 2012)  12/13 (Jun 30, 2013)
METALAC 11/12 (Jan 1, 2012) 11/12 (Jun 30, 2012)

TRENIRAO KLUBOVE U INUSTRANSTVU

EOLIKOS 19/20 (Dec 17, 2019)  20/21 (Oct 25, 2020)
AE LARISA 17/18 (Jan 21, 2018)  17/18 (Feb 20, 2018)
DRINA ZVORNIK 15/16 (Jul 8, 2015)  15/16 (Sep 30, 2015)