Trener Milan Kuljić
Nationality
srbСрбија
Current Team
FK Budućnost (D)
Past Teams
OFK BAČKA
Birthday
24 децембра, 1975
Age
46

Лиценца за тренера: UEFA Pro Licence

TRENIRAO KLUBOVE U SRBIJI I REPREZENTACIJA

DOBANOVCI 21/22 (Sep 14, 2021)  
BAČKA 20/21 (Feb 28, 2021)  20/21 (Apr 11, 2021) 
ZEMUN 20/21 (Jan 11, 2021) 20/21 (Feb 27, 2021) 
ŽARKOVO 19/20 (Oct 19, 2019)  20/21 (Dec 31, 2020) 
RADNIČKI NIŠ 19/20 (Jul 1, 2019)  19/20 (Aug 19, 2019) 
BRODARAC 17/18 (Jul 1, 2017)  17/18 (Jun 30, 2018)
SRBIJA U17 18/19 (Sep 1, 2018)  18/19 (Jun 30, 2019) 

TRENIRAO KLUBOVE U INUSTRANSTVU

B36 Tórshavn 12/13 (Jan 1, 2013)  14/15 (Dec 31, 2014)
TB Tvøroyri 11/12 (Jan 1, 2012)  12/13 (Nov 30, 2012)
AB Argir 10/11 (Jan 1, 2011)  11/12 (Dec 31, 2011)